biBolu
BiBolu
Girişimciliğin yeni merkezi.
Başarılı girişimciler.

Yurt dışına çıkmak, yeni insanlar ve yeni kültürler tanımak herkes kadar benim de en çok sevdiğim şeylerin başında geliyor hatta şu ana kadar deneyimlediğim gezilerimden “Neden eve dönmekten ibarettir hayat?” diye sorduğum da oldu kendime. Hayat tabi ki eve dönmekten ibaret değildir ama son birkaç yılda farkında vardığım şey; hiçbir yerin doğduğun, büyüdüğün, ilk kez aşık olduğun, her sokağının en az bir kez tozunu yuttuğun yuvan gibi olamayacağı. Nereye gidersem gideyim bu duyguları tadamayacağımı biliyorum.

Girişimcilik Vakfı’nda iki senedir süren fellowluk sürecim şimdi de beni, Girişimcilik Vakfı ve Bolu Bağışçılar Vakfı ortak projesi olan BiBolu’yla birleştiriyor.BiBolu, il bazında gerçekleşen prototip bir proje.Ruhunu, Girşimcilik Vakfı’nın özgür düşünce, cesaret ve fark yaratma mottolarından alırken Bolu Bağışçılar Vakfı’yla da bunları Bolu’da gerçekleştirme imkanı sunuyor.Ortak payda ise giveback.Toplumdan aldığımız destekle elde ettiğimiz başarıyı ancak topluma geri verirsek, gelişir ve çoğaltırız.Buna inanan insanlarla yürütülen bu proje beni herkesten daha çok heycanlandırıyor.

Şehrimi iyi tanıyorum ve bu yüzden neye ihtiyacı olduğunu da kolaylıkla sezebiliyorum.Girşimcilikle daha yakından tanışacak olan Bolu’nun daha inovatif bir şehir olması için en çok çalışanlardan biri olmak, beni her yeni gün dinamik kılacak.